gazete ilanı

anasayfa üst gövdee

İl il Baskı Bölgeleri

     Gazeteler belirli baskı bölgelerine göre basılmakta ve baskılara göre ilanlarda, haberlerde belirli farklılıklar göstermektedir. Taşralara ve tüm Türkiye'de çıkacak baskılar daha erken basıldığı için bu baskılar için erken saatlerde ilan vermek gerekmektedir.  Belirli taşra bölgelerinin ve diğer baskıların çıktığı ilan baskı bölgeleri ekte sunulmuştur. 

TAŞRA BASKILARININ GİTTİĞİ İLLER


İSTANBUL: Zonguldak, Edirne, Kırklareli, Bilecik, Kütahya, Kıbrıs.
ANKARA: Yozgat, Sivas, Kastamonu, Çorum, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri, Çankırı, Konya, Kırıkkale, Aksaray, Bolu, Eskişehir, Amasya, Tokat, Afyon, Bartın, Bayburt, Karabük, Antalya, Isparta, Burdur.
İZMİR: Çanakkale, Balıkesir, Manisa, Uşak, Muğla, Aydın, Denizli, Antalya, Isparta, Burdur.
ADANA: Adıyaman, Malatya, Mardin, K. Maraş, Urfa, G.Antep, Mersin, Niğde, Şırnak, Karaman, Siirt, Elazığ, Bingöl, Tunceli, Batman, Hakkari, Bitlis, Muş, Van, Hatay, Diyarbakır.
TRABZON: Trabzon, Ardahan, Artvin, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars,Ordu, Samsun, Sinop.
 

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ BASKILARININ GİTTİĞİ İLLER


İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Sakarya Yalova il merkezi.

 

İLAVE BASKILARININ GİTTİĞİ İLLER


İSTANBUL: İstanbul, Bilecik, Bolu, Bursa, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak.
ANKARA: Ankara, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Bartın, Bayburt, Çankırı, Çorum, Gümüşhane, Giresun, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Rize, Sivas, Tokat, Yozgat.
EGE: Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak.
AKDENİZ: Antalya, Burdur, Isparta, Alanya.