gazete ilanı

anasayfa üst gövdee

Yeni Asır İlan

Yeni Asır ilanlar


 

 
 Yeni Asır ilan sayfaları Ege bölgesinin ticari alışverişinin önemli bir özelliğini oluşturan ve adındanda bilindiği üzere asırlık geçmişi ve başarılı çizgisiyle seri ilanlar olarak adlandırılan küçük ilanlar, emlak ilanları, satılık yada kiralık konut ilanı vermek, kayıp ve zayi hükümsüzlük bildiren yitik ilanı, 2. el ve sıfır kilometre araba ilanları, yanı sıra çeşitli ilan başlıkları adı altında İzmir ve Ege blgesinin her yerinden ilanlarınızı kolay hızlı ve ekonomik ilan reklam tarifelerimiz ve güleryüzlü profesyonel ekibimizden ilanlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ilanlarınızı kolayca verebilirsiniz.

 Yeni Asır ilan servisi olarak sadece izmir yada ege bölgesiyle sınırlı kalmayan reklam birimimizden Hürriyet, Sabah, Posta, Milliyet, Zaman, Cumhuriyet, Akşam, Star, Olay ve diğer tüm gazeteler için teklif alabilirsiniz. 

 Yeni Asır gazetesi küçük ilan kampanyaları 2+2 yada 3+7 olarak değişmektedir.  Bu şu demek 2 gün ilan ücreti ödüyorsunuz 2 günde biz ücretsiz yayınlıyoruz. 3 gün ilan verirsenizde 7 gün ücretsiz yayınlanmaktadır. 3+7 olan kampanya daha cazip olduğundan dolayı daha fazla rağbet görmektedir.

 YENİ ASIR GAZETESİNE İLAN VERİN PARANIZDAN VE ZAMANINIZDAN KAR EDİN